Komendanci Hufca

Komendanci Hufca Bieszczadzkiego

1. hm. Józef Bezeg
1946 - 1957

2. hm. Bogusław Sałamaszek
1957 - 1961

3. hm. Stanisław Myszkal
01.10.1961 - 30.09.1964

4. hm. Stanisław Witkoś
01.10.1964 - 01.10.1966

5. hm. Ryszard Suwała
01.10.1966 - 01.03.1971

6. hm. Jerzy Surowiak
01.03.1971 - 31.12.1972

7. hm. Bronisław Majgier
01.01.1973 - 30.04.1974

8. p.o. hm. Janina Jędrzejewska
01.05.1974 - 30.09.1974

9. hm. Zygmynt Siegel
01.10.1974 - 31.10.1976

10. hm. Tadeusz Domożyk
01.11.1976 - 08.10.1997

11. hm. Jarosław Wojtas
08.10.1997 - 05.12.2007

12. hm. Krystyna Paluch 
05.12.2007 - 26.11.2015

13. ks. hm. Tomasz Latoszek
26.11.2015 - do dziś